close
تبلیغات در اینترنت
سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام
loading...

دلنوشته های من

سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام  اخبار المپیکی و به اشتراک گذاشتن عکس های ورزشی هنوز داغ است و متن جالبی که سحر قریشی برای طرفدارش نوشت.همه در مجموعه تصاویر بازیگران و افراد مشهور در شبکه های اجتماعی قابل مشاهده هستند.  عکس زیبا و “آبدار” نسرین مقانلو و یکی از پسرهایش، شروعی پر عشق و مادرانه برای این مطلب است. آرزوی عزت و سلامتی داریم برای همه مادران عزیز.…

سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام

saeed بازدید : 29 شنبه 03 مهر 1395 : 1:14 نظرات ()

سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام

 • سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام

  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام

  تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام 

  اخبار المپیکی و به اشتراک گذاشتن عکس های ورزشی هنوز داغ است و متن جالبی که سحر قریشی برای طرفدارش نوشت.همه در مجموعه تصاویر بازیگران و افراد مشهور در شبکه های اجتماعی قابل مشاهده هستند. 

  عکس زیبا و “آبدار” نسرین مقانلو و یکی از پسرهایش، شروعی پر عشق و مادرانه برای این مطلب است. آرزوی عزت و سلامتی داریم برای همه مادران عزیز. دوست دارم به سبک جواد خیابانی ازتان خواهش کنم که اگر مادرتان در کنارتان است، همین حالا و بدون مقدمه، مثل همین عکس نسرین مقانلو یک ماچ آبدارش کنید و برگردید پای ادامه مطلب.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامامیر تتلو بخاطر بی مهری ها و بی لیاقتی های رخ داده از سوی پرسپولیس و بازیکنانش، از این تیم دل کند و استقلالی شد. هواداران استقلال در همین مدت کوتاهی که امیر جان را دارند، تا می توانند کری بخوانند و عشق و حال و افتخار کنند، چون این استقلالی بودن به طرفه العینی بسته است و ناگهان دیدی تراکتوری شد! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامبهروز بقایی، عزیزی که سال های متمادی در تلویزیون حق آب و گل داشت و ناگهان محو شد، همانند خیلی های دیگر. تلاش های رامبد برای احیای ایشان هم کار به جایی نبرد و چاره ای نداریم جز اینکه با خاطراتشان سر کنیم و به حال بالادستی های این رسانه تاسف بخوریم. ممنون از همکار عزیزم نیما مرادپور بابت این عکس.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراماگر زندگی شخصی و هنری هنرمندان محبوب و مشهور را بررسی کنیم، بدون شک همه آن ها یک نقطه عطف در زندگی شان دارند. نقطه ای که باعث انفجار نام و محبوبیت و شهرت آن ها شد. یک سریال، یک اجرا، یک ترانه، یک گلِ تاریخی و … . یک نقطه انفجار در لحظه یا لحظاتی که خدا آنها را بغل کرده بود و باعث شد

  در دل ها بنشینند و هوادار پیدا کنند. علیرام نورایی با سریال آسپرین به این نقطه رسیده است و بدنبال استقبال خوب مردم از این سریالِ جذاب، او نیز هوادار و خاطرخواهِ بی شمار پیدا کرده و حالا و در کمالِ شهرت و محبوبیت است.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامبله…

  عزیزان در خیریه هستند.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسالار عقیلی عکسی از هنرنمایی پسرش ماهور به اشتراک گذاشت و کلی به آن بالید. آرزوی موفقیت داریم برای ماهور عزیز. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسلفی آقا رضا عطاران در کنار علی شمس و ویشکا آسایش در پشت صحنه پروژه “نهنگ عنبر 2”. رضا خیلی کم سلفی میگیرد. سالی نهایت یک یا دو مورد. لذا فرصت را غنیمت شمرده و تا میتوانید این پست را نگاه کنید!
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراممادر و دختر هنرمند در مراسم اکران خصوصی فیلم “آی آدمها” ساخته رخشان بنی اعتماد که روز گذشته در گروه هنر و تجربه اکران شد.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامپانته آ پناهی ها، بانو بیتا فرهی و مجتبی میرطهماسب در همین مراسم. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامتحلیل ما از این عکس این است که باید تنبیهات بدنی شدیدی برای بچه های زیر 18 سالی که روی بدنشان خالکوبی می کنند، در نظر گرفته شود. حالا محدودیت فروش تیشرت های بزرگسال به این گروه سنی، به کنار!
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامآباجان جانِ سینما. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامدر تئاتر “پری” که یکی از پر سروصدا ترین نمایش های این روز هاست، امیر کربلایی زاده نقش یک خانم را ایفا میکند و آزاده زارعی نقش یک آقا. خیلی دوست دارم درباره این موضوع با امیر غفارمنش صحبت کنم و انگیزه و دلیلش را از این تصمیم بدانم! به قولِ عادل فردوسی پور” چه کاریه خب؟!” 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامفرخ خان نعمتی، بازیگر خوش اخلاق، خوش هنر و خوش صدا در نمایی از سریال آسپرین. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامعکسی تاریخی از اعضای تیم ملی کشتی ایران در دهه چهل. حضور محمد علی فردین در تیم ملی کشتی آن روز ها در کنار جهان پهلوان تختی و امامعلی حبیبی نکته جالب توجه عکس است. مرحوم فردین کشتی را در بالاترین سطح خود رها کرد و وارد سینما شد و تصمیم گرفت به جای ورزش، در سینما اسطوره شود. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراموقتی شاگرد دکانِ آقا جون می آمد دم منزل اوستایش تا ناهار اوستا را ببرد و دختر جوان و دم بخت اوستا درب را باز می کرد و پس از تنها چند ثانیه با نعره مادرش از انتهای حیاط، سکانس رومَنس عزیزان به تراژدی تبدیل می شد. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراماز حالت عکس و لحن پست امیر یل کاملاً مشخص است که داریوش خان در خانه شان یک پا دون کورلئونه است برای خودش! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامنگاه ملتمسانه امیرحسین صدیق به لوگوی برترین ها در واکنش به مشکلات فنی برخی عزیزان که نمیتوانند عکس های سایت را ببینند. قول میدهم خیلی زود برطرف شود (دوستانِ بخش فنیِ مجله، کم کاری شما برابر است با فحش خوردنِ ما، زورتان را بزنید لطفا!)
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامشهنام شهابی هم آلبوم دوران کودکی اش را بالاخره پیدا کرد.سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامبه گزارش پارس ناز استقبالِ یخِ اصفهانی ها از مدال آور المپیکشان. گویا خوب اطلاع رسانی نشده بود. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسحر قریشی از حس خوب خود پس از شرکت در اکران خصوصی فیلم «آبنبات چوبی» نوشت. ضمن تاکید بر جمله “خدا شانس بدهد” باید بگویم که خوب شد سحر اسمش را در زیر این متن تاثیر گذار نوشت، وگرنه ما فکر میکردیم آن را هاروکی موراکامی نوشته است! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسوسن پرور و فریده فرامرزی (همسر رضا عطاران) در کنار یک هاپو. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامدیروز سالروز تولد و روز بزرگداشت ابن سینا و همچنین روز پزشک در کشورمان بود. این روز را به همه پزشکان زحمتکش و متعهد تبریک عرض می کنم و امیدوارم به لطف خدا همگی این عزیزان بخاطر کمبود بیمار و مُراجع، ورشکست شده و سراغ شغل دیگری بروند. 
  شیلا خداداد این روز را به همسرش اینگونه تبریک گفت.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراممجید مشیری، مرد همیشه پلیسِ سینما و تلویزیون در کنار همسر عزیزش در مراسم اکران خصوصی فیلم “آی آدم ها”.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراموقتی به این فکر می کنم که این پست موقت است و فردا این موقع شاید دیگر نباشد، بغض گلویم را فشرده و به زیر دوش پناه میبرم و گوله گوله اشک میریزم … 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامعکس زیبای داوود حیدری و پسرش پوریا در پلکان سرسبز منزلشان. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامامین تارخ هم اینگونه تولد ابن سینا دانشمند نامی ایران زمین را تبریک گفت. با عکسی از خود در گریم این شخصیت بزرگ مربوط به سریال “بوعلی سینا” یکی از اثار ماندگار استاد کیهان رهگذر که امیدواریم روح ایشان در کنار سایر بزرگان سینما همواره شاد باشد. سریال سربداران یکی دیگر از شاهکار های زنده یاد رهگذر است. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامکیمیای ورزشِ ایران پستی از لحظات شیرین خود در المپیک ریو را در اینستاگرامش آپلود کرد. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراماین هم پست حامد بهداد در روز پزشک. توهین آشکار به یکی از مفاخر کشورمان، آن هم با هشتگِ نام عباس کیارستمی. احتمالاً حامد بهداد خواسته با این کار به ابهامات اثبات نشده در پرونده پزشکی استاد کیارستمی اعتراض کند، ولی متاسفانه گند زده است! چندین هزار فحش متنوع را هم در زیر پست خود پذیرا شده،

  ولی هنوز دارد در برابر پاک کردن این توهین، مقاومت میکند. جز ابراز تاسف و دلسوزی برای حامد بهداد، کاری از دستمان بر نمی آید. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراماحمد ایراندوست با زبان خوش از حامد خواسته پست را پاک کند. همه ما میدانیم که اگر این اتفاق نیافتد، واکنش غول برره در اخطار دوم به مهربانی بار اول نخواهد بود! حامد جان، تا بیشتر از این شر نشده پاکش من! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامشولِکسِیشِن آسی پولیکا و پنگول در حاشیه جشنواره عروسک ها در تئاتر شهر. چقدر با زی زی گولو خاطره داریم… البته هر چه خاطره شیرین از شخصیت های عروسکی و کارتونی آن موقع برایمان مانده است، با یک ثانیه فکر کردن به سمندون نقش بر آب میشود و وحشت جایش را فرا میگیرد!

  هنوز هم مانده ام که گروه کودک و نوجوان صدا و سیما در آن سال ها چگونه این شخصیت را برای کودکان مناسب تشخیص داده بود!
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامکیپ کالم فقیهه جان! خونسردی و آرامش خودت را حفظ کن. چیزی نشده که! بنده خدا احسان علیخانی روزی 4 بار سر از بهشت زهرا در می آورد ولی هیچوقت اینگونه به لعن و نفرین بقیه نپرداخته است.

  متاسفانه چنین پست هایی باید برای سلبریتی ها عادی باشد، چون سفره و نان دانیِ خیلی ها در تلگرام (که الحمدلله درآمدشان هم بد نیست) بر پایه دروغ و شایعه و نگرانی مردم بنا شده است و هیچ کاریش هم نمی توان کرد.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراممهراب جان اگر برای حرکات موزون بخواهیمت، گروه همراه در حرکت کُردیِ دو دستماله را همراه خودت می آوری یا تامین نفراتش با صاحب مجلس است؟! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراماگر روزی کتابی نوشته شود با عنوان “چگونه شخص مورد نطر را درازگوش کنیم؟!”، این شعری که سیما زیر عکسش نوشته قطعا یکی از مثال های عینی مبحث “درازگوش کردن با شعر” در این کتاب خواهد بود.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراملاله خانم نورا را خوب بهانه کرده اید برای غارت جایزه های ارگ. این بازی ها مخصوص کودکان است! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسلفی عزیزان هنرمند در “صبحِ آخرین شبِ کار”. عبارت پیچیده و مبهمی است! یعنی این سلفی را در صبحی که قرار است آخرین شب کاری شان رقم بخورد گرفته اند، یا در صبحی که در پس آخرین شبِ کاری شان طلوع کرده است؟!

  عبارات “رفقای خوشگل و باقیشون!” هم کم ابهام ندارد که دیگر آن را باز نمی کنم!

  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام– جوشکار اصلی کدومتونه؟
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسعید عزت اللهی ستاره جوان تیم ملی فوتبال کشورمان در کنار پدر و خواهر عزیزش در شب تولد مشترکشان. تبریک به سعید و خانواده محترم.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامنیوشا ضیغمی، مجید صالحی و سایر همکاران در پشت صحنه کار جدیدشان. اگر تمام فیلم هایی که نیوشا بازی کرده را سر و جمع کنیم، کلاً 3 یا 4 گریم ازشان در می آید که در باقی آثارش تکرار شده اند. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامبرخی سلفی ها بدون هیچ دلیلی گرفته می شوند و طبیعتاً هیچ توضیح مفیدی هم ندارند. کار درست هم همین است، یعنی اگر برای سلفی یا عکستان دلیلی جز “دلم خواست” ندارید، زیر آن را با اشعار و جملات و هشتگ های اجق وجق پر نکنید. اینطوری خیلی بهتر است. ممنون از پریناز ایزدیار عزیز.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسلفی دوستان هنرمند و نیمه هنرمند* در گالری عکس های فیلم لانتوری که توسط نوشین جعفری برگزار شده است. با حضور نوید محمدزاده، خاطره حاتمی و سایر عزیزان. (به رویم نیاورید، خودم میدانم که چقدر در علم و هنر سانسور پیشرفت داشته ام ^_^)

  *کافه نشینان و گالری گَرد هایی که اصرار دارند بگویند هنرمند هستند، ولی متاسفانه هنرمرگ هم نیستند.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامامید جهان کلاً عاشق اسمش است. تیشرتش را که شاهد هستید، برای اثبات حرفم کافی است یکی از ترانه های او را (با تمام سختی هایش) گوش دهید و ببینید که چگونه بسیار هنرمندانه نام خود را به تعداد 46 بار در یک تِرَک 3 دقیقه و 20 ثانیه ای جای داده است. البته هنوز خیلی کار دارد که در این حوزه به گرد پای استاد حامد پهلان برسد!
  حالا امیــــدِ جهااااان.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامسلفی الناز شاکردوست، هیجان زده از مشاهده نتیجه ای که بیگودی ها روی ظاهرش داشته اند. البته چون بیگودی ها را کمتر از مدت زمان لازم در آب داغ قرار داده، نتیجه آن طور که انتظار میرفت حاصل نشده است. ولی باز تا همین قدر که بچه خوشحال شده، ما هم راضی هستیم.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراماستاد ناصر طهماسب در کنار ایوب آقاخانی (با مازیار فلاحی نسبتی ندارد) در حال ضبط صدا برای یک نمایش. این جوری که جناب طهماسب از دیدن متن شوکه شده اند، احتمالاً بهاره رهنما یکی از شعر های خودش را جلوی استاد طهماسب قرار داده است! آرزوی سلامتی داریم برای ایشان. قطعا روز سختی را گذرانده اند… 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامعکس هنری با زاویه “سکو به حوض” از مینا ساداتی. همیشه وقتی چنین عکس هایی با این ویو و شرایط را میبینم، با خود فکر میکنم که اطرافیان و حضارِ صحنه چه صبر و استقامت عجیبی داشته اند که توانسته اند جلوی خود را گرفته و از “پـِخ کردن” و یا هُل دادن سوژه به داخل آب خودداری کنند.

  شاید هم فقط من این بیماری را داشته باشم… متاسفانه خیلی وقت است که دوستانم از دعوت من به اماکنی که حوض و استخر دارد و یا به هرگونه منبع آب همسطحِ زمین نزدیک است خودداری می کنند. البته تقصیر خودشان بود که گوشی و یا سوئیچ ماشینشان ضد آب نیود!
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامرفتار طبیعی یک انسانِ عادی و نرمال پس از خواندنِ این شعر از ملیکا شریفی نیا = خودزنی به سبک جواد رضویان در “در حاشیه”، البته کمی خشن تر! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامبا ادامه کلاس های رقص آذری در خدمتتان هستیم. این بار استاد حمید جبلی حسابی شرمنده مان کردند! 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامنام اثر: زادروز مرد بازیگر

  نام هنرمند: ون سان ون گوگ

  سبک: اکسپرسیونیسم

  سال 1842

  (تبریک به مهدی سلطانی عزیز)
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامما هر بار که زهره خانم فکور صبور را دیدیم داشتند سالاد می خوردند. احتمالاً ایشان هم به تیم هنرمندان گیاهخوار اضافه شده اند. تیمی که با در اختیار داشتن استاد امیر تتلو در وضعیت خوبی به سر میبرد. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامخدا را شکر که از بیمارستان مرخص شده اید جناب رویگری.

  حالا بگذارید چند روزی بگذرد و کمی جان دوباره بگیرید، بعد شروع کنید! چه عجله ای است استاد؟! آن هم محکم تر از قبل!
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگراموقتی در حال کنکاش و کنجکاوی در منافذ بینی هستی که ناگهان درب اتاق باز می شود. 
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامشما هم به کمپین #نگران_حال_عباس_غزالی_هستم بپیوندید. هر پیامک 120 تومان.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرامبا یادی از پلندپرواز ترین عقابِ فوتبال کشورمان، زنده یاد ناصر خان حجازی مطلب را به پایان میبریم. شب و روزتان خوش.

  یا علی.
  سری تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام

  برترین ها

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 64
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 45
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 76
 • بازدید ماه : 200
 • بازدید سال : 200
 • بازدید کلی : 4,290
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015